ULTRATONE™ on maailma mainekaim elektroteraapia bränd Inglismaalt, mis on esindatud eksklusiivselt enam kui neljakümneviies riigis üle maailma.

Alates 2006. aastast pakume Eestis väga laia valikut ULTRATONE™ hooldusi nii naistele kui meestele.

Oleme spetsialiseerunud ULTRATONE™ hooldustele, mis tagab professionaalse ja kvaliteetse teenuse pakkumise ning selle järjepideva arendamise koostöös Inglismaal asuva peakorteriga. Protseduure viivad läbi ULTRATONE™ terapeudid, kes on saanud põhjaliku väljaõppe uusima tehnoloogia kasutamiseks.

Miks on ULTRATONE™ parim valik Sinu jaoks?

Mitmefaasiline biostimulatsioon- TÕELISELT EFEKTIIVNE KEHA JA NÄO VORMIMISE MEETOD

Igal ULTRATONE™ biostimulatsiooni programmil vahelduvad impulsilained (44 erinevat!), et pakkuda kõige efektiivsemat protseduuri keha ja näo muutmiseks. Tänu sellele ei mõjuta ULTRATONE™ ainult lihast (ei ole nn “laisa inimese trenn”) ja ei ole võrreldav ühegi teise ilumaailmas kasutusel oleva elektriliste lihasstimulaatoritega (nt transion, butterfly abs jms), mis panevad ainult lihase kokkutõmbuma ja lõdvestuma.

Rahustav ja meeldiv Ultrawave signaal saadetakse inimkehale sobiva sagedusega ja seeriatena ning koheselt aktiveeruvad erinevad koed: rasvkude, lihased, nahk- ja nahaaluskude, vereringe- ja lümfisüsteem, mis tagab kiire ja püsiva ümbermõõtude vähenemise ja figuuri korrigeerimise. Impulsilainete vaheldumist tunneb klient erinevate aistingutena- toksimine, rullimine, pigistamine vaheldub intensiivsemate lihasfaasidega jpms.

Ilukirurgia alternatiiv- NOORUSLIK NÄGU ILMA ILUSÜSTIDE JA KIRURGILISE SEKKUMISETA

Neuroteadlane Gerta Vrbova
Võrreldes ilukirurgiaga on ULTRATONE™ protseduurid palju ohutum ja tervislikum viis, et pinguldada loomulikult oma näojooni (facelift). ULTRATONE™ impulsid kiirendavad tunduvalt rakkude uuenemist ja aitavad aeglustada vananemisprotsesse ning annavad näole noorusliku ja terve välimuse.

Individuaalsus – AINUS SÜSTEEM MAAILMAS, MIS PAKUB MAKSIMAALSELT SINU VAJADUSTEST LÄHTUVAT PROTSEDUURI

Ainus süsteem maailmas – kõik biostimulatsiooni programmid koostame igale kliendile individuaalselt, võttes arvesse sugu, vanust, liikumisaktiivsust, kehatüüpi, pikkust ja kaalu, selleks et iluhoolduse tulemused oleksid maksimaalselt mõjusad ning samuti ka enesetunnet parandavad.

Teaduslik taust – TURVALINE JA OHUTU

Kõik ULTRATONE™ protseduurid on välja töötatud koostöös neuroteadlastega üle 50 aasta pikkuse uurimistöö tulemusena (London University College Medical School). Kõik seadmed on toodetud Inglismaal.

ULTRATONE™ protseduurid ja tehnoloogia vastavad USA Toidu- ja Ravimiameti ehk FDA (U.S. Food and Drug Administration) ülikarmidele nõuetele ja on Sinu tervisele turvalised ning efektiivsed. FDA heakskiitu ei oma paljud Eestis kasutusel olevad iluseadmed!

ULTRATONE™ süsteemi lihasstimulatsioon on Eestis kõige uuema tehnoloogiaga ja ka ainus, mis on tõendatult ohutu tervisele.

Mõjusate ULTRATONE™ iluhoolduste andunud kasutajate seas on ka rohkelt maailmakuulsaid staare, nagu Madonna, Shakira ja Gwyneth Paltrow, kes on tuntud oma suurepärase füüsilise vormi poolest.

Igaühel meist on vaja võtta aega iseendale – ULTRATONE™ on võimalus täita võetud aeg garanteeritult parimaga!