Koduseadmed

Inimesed on kõik väga erinevad- mõnele meeldib käia ilusalongis, kus professionaal tema eest hoolitseb või siis spordiklubis, kus saab treenerite juhendamisel rühmatreeningutes või jõusaalis oma keha treenida. Teine aga teeb koorimine-mask-kreemitamine protseduure kodus ning eelistab ka iseseisvalt metsarajal jalutamas, jooksmas käia või koduseid harjutusi teha. Vahel seab palju piiranguid ka elukoht- kui elad väikelinnas või maal, siis ei pruugi sul ollagi väga palju võimalusi ja pikke sõite ei ole ka aega ette võtta.

Meil on Sulle hea uudis!

ULTRATONE™ töötas välja maailma esimese patareil töötava lihasstimulaatori 1960.a. ja on sellest ajast täiustanud pidevalt nii tehnoloogiat kui ka seadmeid pakkudes kõige kvaliteetsemaid tooteid ning tõhusamaid protseduure.

Sõltumatute kvaliteedistandardite heakskiit. ULTRATONE™ seadmed on läbinud ranged kontrollid ning on tõendatud, et need vastavad ühele maailma tunnustatuimale meditsiinilist heakskiitu andvale standardile: nõukogu direktiiv 93/94 „Meditsiinilised seadmed”, EN60601-1:1990, „Elektrilised meditsiinilised seadmed”, IEC 601-2-10:1987, „Närvi- ja lihasestimulaatorite turvalisus”, ja BS EN60601-1-2:1993, „Elektromagnetiline ühilduvus”.

Kodu- ja salongiseadme erinevus?

Profiseadmed on alati võimsamad ning ohutusnõuetest lähtuvalt ei saa koju müüa nii võimsaid seadmeid, mida on lubatud kasutada vaid väljaõppinud terapeutidel. Ettevaatlik tuleks olla brändidega, kes pakuvad kodu ja salongihoolduseks sama seadet!

Soovitame

  • Kui Sul esineb ülekaalulisust, rasvumist, tugevat tselluliiti kehal või sügavaid kortsukesi, näolihaste ja – naha lõtvust näol, siis läbi ULTRATONE™ intensiivkuur salongis ning järelhooldusi võid teha soovi korral kodus (1x nädalas) või 1x kuus salongis. Broneeri aeg tasuta konsultatsiooniks siit
  • Kui Sul teeb muret üks konkreetne piirkond kehal või soovid lihtsalt kehal ja näol toonust hoida ning ennetada võimalikku probleemi tekkimist ja Sulle meeldib koduseid protseduure teha, siis on ULTRATONE™ koduseade just Sulle!
  • Kui Sinu kodu lähedal ei ole ühtegi ULTRATONE™ salongi, siis soovitame koduseadet, kuid pea meeles, et tõsisematest probleemidest lahti saamine nõuab järjepidavust ja aega!

Seadmed

Hind
ULTRATONE Facial Plus kodune näohooldus 220€
ULTRATONE Futura Body & Cellulite kehahooldus 699€
UUDIS! ULTRATONE Futura Plus Ultimate keha- ja näohooldus 799€

Lisatarvikud (seadmeostul hinna sees)

Hind
ULTRATONE kehaelektroodid (20tk) 49.90€
ULTRATONE näoelektroodid (30tk) 12.40€