Salendavad kehahooldused

Vähe on naisi, kes on oma kehaga täiesti rahul. Liigsetest sentimeetritest ja tselluliidist vabanemiseks ollakse enne rannahooaeg, puhkusereisi või tähtsat sündmust valmis kõige ekstreemsemateks dieetideks ja eneseületusteks treeningsaalis. Kõik see nõuab aga aega, mida meil paraku napib ning ka tulemused pole alati need, mida oodati. Meil on lahendus: ULTRATONE™ protseduurid on tõhusad ja igale inimesele lähenetakse personaalselt vastavalt sellele, mis muret teeb.

Toonuses lihased on väga olulised kaalu hoidmisel/ langetamisel ja kehakuju vormimisel. Mitmed füsioloogilised muutused leiavad lihases aset treeningu / biostimulatsiooni käigus ja need töötavad edasi ka palju hiljem siis kui aktiivne lihastöö on lõppenud.

ULTRATONE™ kehaprotseduurid ei seisne ainult välise ilu parandamises, vaid nad on ka tervisele kasulikud!

ULTRATONE™ KEHA BIOSTIMULATSIOON

  • Figuuri korrigeerimine
  • Pärast sünnitust vormi
  • Salenemine
  • Tuharate tõstmine
  • Keha trimmimine
  • Kiirsalenemine

Ultratone protseduuridel kinnitame elektroodid lihaste motoorsetele punktidele. Rahustav ja meeldiv Ultrawave signaal saadetakse inimkehale sobiva sagedusega ja seeriatena ning koheselt aktiveeruvad erinevad koed: rasvkude, lihased, vereringe ja lümfisüsteem. Samuti rekruteeruvad nii aeglased motoorsed ühikud (väikesed) kui ka kiired motoorsed ühikud (suured), mis tagab kiire ja püsiva ümbermõõtude vähenemise ja figuuri korrigeerimise. Teaduslikult on tõestatud, et lihaste treenimine bioimpulsside toimel mitte ainult ei suurenda lihaste osakaalu kehakoostises, vaid ka vähendab samaaegselt rasvkoe massi, tõmmates kudesid kokku ja andes salendava efekti. Biostimulatsioon vormib lihaseid, tugevdab kudesid ning lisaks parandab ka lümfi- ja vereringet ning seeläbi kudede hapnikuvarustust ja kogu ainevahetust. Rasvkoe mahu vähenemine on suurim maksimaalse lihaskontraktsiooni piirkonnas. Rasvkoe vähenemise mehhanism on siin sarnane aktiivsele lihastreeningule, kuid seda on lihasstimulatsiooni korral võimalik lokaliseerida probleemsetesse kehapiirkondadesse. Sarnaselt aktiivsele lihastreeningule sõltub ka siin tulemus treeningute sagedusest ja intensiivsusest. Efektiivne kuur peaks koosnema vähemalt 12 protseduurist.

Biostimulatsiooni ja lihastreeningu võrdlus

Biostimulatsiooni abil esile kutsutud lihasaktiivsus on mitmes mõttes ebaloomulik ja sellesse suhtutakse sageli mõningase kahtlusega. Vabatahtlike või reflektoorsete ning lihase biostimulatsiooniga esile kutsutud kontraktsioonide vahel on kaks olulist erinevust. Vabatahtlike või reflektoorsete liigutuste ajal aktiveeruvad erinevad motoorsed ühikud asünkroonselt ja alati range hierarhia järgi. Motoorsete ühikute hierarhias aktiveeruvad kõigepealt väiksed ühikud ja sellele järgnevad suurte ühikute kontraktsioonid. Seega on vabatahtlike liigutuste puhul suured motoorsed ühikud kõige vähem aktiivsed ja rakenduvad ainult suurima pingutuse ajal. Kui lihasaktiivsuse esile kutsumiseks kasutatakse biostimulatsiooni, eespool kirjeldatud hierarhia ei kehti – lihast innerveerivate neuriitide biofüüsikaliste omaduste tõttu aktiveeritakse suured motoorsed ühikud valikuliselt ja seetõttu on tavaolukorras harva kasutatavad lihaskonna osad biostimulatsiooni puhul kõige aktiivsemad. Biostimulatsiooni ajal rakenduvad sellised motoorsed ühikud, mis on tavaliselt kõige vähem aktiivsed, ja sellest tulenevalt muutuvad ka nende omadused enim. Seega aitab biostimulatsioon, mille käigus eiratakse lihasaktiivsuse tavalist hierarhiat ehk pööratakse see teistpidi, aktiveerida just need motoorsed ühikud ja lihaskiud, mis rakenduvad vaid suurt pingutust nõudva treeningu ajal. See aitab lihaste kohanduvat loomust tõhusamalt ära kasutada ja pikema aja jooksul kõrgemat aktiivsust säilitada kui tavapärane füüsiline treening.

Kõigele lisaks saab lihast biostimulatsioonil suurele aktiivsusele sundida kohe „treeningu“ algusest peale, kuna KNS, südame-veresoonkond ja muud süsteemid ei häiri ega piira lihasaktiivsuse intensiivsust nagu näiteks tavatreeningu puhul. Teisalt on mitmeid funktsioone, mida erinevate lihasrühmade biostimulatsioon täita ei suuda ja mis on omased ainult ehtsa füüsilise treeninguga kaasnevale aktiivsusele. Füüsilisest koormusest tingitud lihasaktiivsuse ajal toimub koordineeritud liikumine ja seega on tõenäoline, et inimese oskused vastava liigutuse tegemisel paranevad ajapikku. Seega aitab treening koordinatsiooni parandada; biostimulatsioon seda tõenäoliselt ei tee. Lisaks parandab füüsiline treening liigeste painduvust ja pikendab lihaseid, mida biostimulatsiooni puhul ei juhtu. Nende eesmärkide saavutamisel on eriti tõhusad kindlad treeningumeetodid nagu näiteks pilates ja jooga. Füüsiline treening aitab parandada ka südame-veresoonkonna talitlust. Samas võib väita, et tavapärasest vastupidavamate lihaste omamine – eelis, mida aitab saavutada biostimulatsioon –, võimaldab inimesel tõhusamalt treenida ning saavutada kõik füüsilise vormiga seotud eesmärgid hõlpsamini ja lühema aja jooksul.

ULTRATONE™ ULTRAHELI KAVITATSIOON

  • Tselluliidi vähendamine
  • Ajtuuvainete imendamine
  • Venitusarmide silumine
  • Vereringe parandamine
  • Naha noorendamine

Ohutu ultraheli lõhustab rasvarakkude kogumikke ja aitab taastada naha elastsust ning prinkust, mis on eriti oluline tselluliidi ja rasvaladestuste korral.

3MHz ultraheli mõjutab pindmiselt tselluliiti ja noorendab nahka.

1MHz vähendab ohutult sügavamates kihtides ladestunud rasvarakke.

Tulemused:
  1. Mõjutatavast piirkonnast rasva ja tselluliidi vähendamine
  2. Naha silumine ja hapnikuvoolu stimuleerimine alates naha süvakihtidest (verevarustuse intensiivistumine).
  3. Rasvarakkude lõhustamine keskmistes ja sügavates nahakihtides, mis hõlbustab selle kõrvaldamise organismist, annab figuuri korrigeeriva tulemuse ning ümbermõõdu vähenemise.
  4. Suurendab fibroplastides elastiini ja kollageeni tootmist, apelsinikoore sarnase efekti vähendamist.
  5. Striiade ravi (venitusarmid), naha kvaliteedi parandamine.
NB! Pärast ultrahelikuuri läbimist toimuvad nahas uuenemis ja tekstuuri paranemisprotsessid veel kuni 1,5 kuud.

VASTUNÄIDUSTUSED

  • Südamestimulaator
  • Epilepsia
  • Pahaloomulised kasvajad
  • Tuberkuloos
  • Hemofiilia
  • Rasedus