Profiseadmed

Miks on ULTRATONE™ parim investeering? ULTRATONE™ on maailma mainekaim ning väga nõutud elektroteraapia bränd Inglismaalt, millega on võimalik vormida keha probleemseid piirkondi ja leevendada aja märke näos. ULTRATONE™ on esindatud enam kui 80. erinevas riigis üle maailma. 2006.a. alates pakume Eestis hubastes salongides väga laia valikut ULTRATONE™ hooldusi nii naistele kui meestele. Kõige populaarsemad hooldused on tselluliidiravi, lokaalne salenemine, lõtvunud naha pinguldamine, tuharate tõstmine, näojoonte pinguldamine, kortsude silumine, armiravi jpms. Maailmas ainulaadne mitmefaasiline lihasstimulatsioon. Erinevalt tavalistest lihasstimulaatoritest, mis peamiselt pakuvad ühesugust (monofaasilist) impulsitüüpi, vahelduvad igal ULTRATONE™ biostimulatsiooni programmil impulsilained, et pakkuda kõige efektiivsemat protseduuri keha ja näo muutmiseks. Tänu sellele aktiveerub koheselt lisaks lihaskoele ka rasvkude, lümfi- ja vereringesüsteem.

 • ULTRATONE™ protseduurid ja tehnoloogia vastavad USA Toidu-ja Ravimiameti ehk FDA (U.S. Food and Drug Administration) ülikarmidele nõuetele. FDA heakskiitu ei oma paljud Eestis kasutusel olevad iluseadmed. ULTRATONE™- tervislik ja efektiivne!
 • Üle 50a teaduslikke uuringuid ULTRATONE™ meeskonnal on pikim kogemus elektristimulatsiooni valdkonnas maailmas ja seetõttu valmistavad nad kõige usaldusväärsemaid ja tõhusamaid programme ning tooteid selles valdkonnas. Koostöö London University Medical College teadlastega.
 • Garantii Müügijärgne hooldus ja teenindus
 • Pikaajaline investeering ULTRATONE™ omab kõrget reputatsiooni maailmas tootes kvaliteetseid ja usaldusväärseid seadmeid, millel on pikk eluiga ning rikete % väga madal. 20.a. tagasi toodetud Ultratone seadmed töötavad ka praegu väga hästi.
 • Koolistus ULTRATONE™ seadme ostuga kaasneb terapeutide treening, mis hõlmab süsteemi teooria mõistmist ja praktilist koolitust. ULTRATONE™ teenindusstandard. Samuti jagame näpunäiteid, kuidas kiiresti saavutada häid ja pikaajalisi tulemusi. Tänu ekraanil olevatele step-by-ste juhistele võib tööle asuda koheselt pärast koolituse läbimist (v.a. Excel Pro). Kõik terapeudid koolitatakse Tallinnas ning osalejad saavad rahvusvahelise diplomi.
 • Maaletoojapoolne tugi, klienditugi, turundustugi, koolitused, reklaammaterjalid, e-mail jms.

UUDIS KOSMEETIKUTELE! Futura® Ultralift® Face System

Uus ULTRATONE™ süsteem ainult näole on turvaline, usaldusväärne ja tõestatult efektiivne. Ideaalne valik ilusalongidele, spa-dele ja esteetilise meditsiini keskustele üle maailma.

Futura® Ultralift® Face System pakub erinevaid võimalusi:

 • Mittekirurgiline facelift (Non Surgical Facelift)
 • Vananemisvastased näohooldused (8 erinevat programmi)
 • Kortsude vähendamine
 • Detox
 • Lümfidrenaaž
 • Elektroporatsioon
 • Massaaž
 • Näokontuure vormivad mikrovoolud
 • Ultraheli
 • Personaliseeritud programmid naistele ja meestele
 • Klientide andmebaas (valikuline)

KOMBINEERITUD HOOLDUSE VÕIMALUS Parima ja kiirema tulemuse saavutamiseks on võimalik kombineerida erinevaid näohooldusi. Näiteks samaaegselt biostimulatsiooniga on võimalik teha nii ultraheli kui ka mikrovoolusid.

STEP BY STEP JUHEND PUUTETUNDLIKUL EKRAANIL ULTRATONE seadmetega teeb töötamise eriti lihtsaks see, et iga hoolduse juhend on animeeritud ekraanil. Tänu sellele saab alustada tööd klientidega kohe pärast koolituse läbimist.

INDVIDUAALNE HOOLDUSTE PLAAN Uue generatsiooni seadmed koostavad vastavalt sisestatud andmetele kliendile personaalse hoolduste plaani.

Küsi hinnapakkumist

Lae alla Ultralifti inglisekeelne brosüür

REVOLUTSIOON ILUMAAILMAS- Futura® Ultra Pro Dreamshaper

Maailmas ei ole ühtegi teist iluhooldust peale unikaalse DREAMSHAPER™, mis arvestab 100% kliendi soovidega. DREAMSHAPER™ - üle 250 000 erineva kombineeritud hoolduse võimaluse, mis võtab arvesse kliendi vanust, sugu (füsioloogiline erinevus naise ja mehe vahel), kaalu, kehatüüpi, liikumisaktiivsust. Näohoolduste puhul lisaks näonaha tüüpi, värvust ja näokuju. B.E.S.T. (Bio Energy Synchronised Technologies) kõrgtehnoloogia on arendatud välja koos Inglismaa neuroteadlastega aastakümnete pikkuse uurimist

MINIMAALSE AJAGA MAKSIMAALSED TULEMUSED samaaegselt on võimalik biostimulatsiooniga vähendada ümbermõõtusid kõhul, reitele teha tselluliidiravi või korrigeerida figuuri ja siluda ultraheliga kortsukesi või näiteks teha põskedele intensiivset näoliftingut ja siluda kaelal ning otsmikul hoopis nahka.öö tulemusena.

LUMI™- d saadavad impulsid kehasse sujuvalt eesmärgiga vormida, pinguldada ja tõsta. Keha ja nägu on hoolitsuse ajal ümbritsetud õrnalt muutuva valgusega (helioteraapia), mis rahustab, annab jõudu ja vähendab stressi ning tekitab üldise lõõgastunud enesetunde ja aitab suurendada hoolduse toimet.

DREAMSHAPER™ aitab efektiivselt mõjutada keha kõige probleemsemaid piirkondi. Ühe seadmega on võimalik teha erinevaid üksikhooldusi nii kehale kui ka näole (biostimulatsioon, ultraheli, mikrovoolud) kui ka kombineerida kõiki keha- ja näohooldusi samaaegselt omavahel (nt kehahoolduse ajal ultrahelihooldus näole jpms).

Lae alla Dreamshaperi inglisekeelne brosüür

Küsi hinnapakkumist

ULTRATONE™ EELMISE GENERATSIOONI SEADMED

NB! Müüa kasutatud Futura Pro ja Excel Pro. Seadmed on hästi hoitud.

Futura® Pro Excel® Pro
Keha biostimulatsioon 33 programi + multibody 41 programmi
Isekleepuvad elektroodid 20 20
Näo biostimulatsioon 8 programmi 4 programmi
Keha & nägu samaaegselt x -
Ultraheli nägu (3 MHz) x -
Ultraheli keha (1 MHz)/th> x -
Mikrovoolud näole x -
Mikrokindad kehale/näole x -
Klientide andmebaas x -
Ekraanil juhend x -
Brošüür (ENG) vaata vaata

Küsi hinnapakkumist