Noorendavad näohooldused

ILU ILMA SÜSTIDE JA KIRURGILISE SEKKUMISETA!

Vananemisilmingud on eelkõige märgatavad nahal teatud struktuuriliste muutustega- nahk muutub kuivemaks ja õhemaks, elastsus ja miimiliste lihaste toonus langevad, tekivad kortsud ning nahale võivad ilmuda kuperoosa ja pigmendilaigud. Vanuse ja gravitatsiooni mõjul hakkavad näolihased järk-järgult lõtvuma. Kuna näolihased kinnituvad otse nahale, siis näolihaste lõtvumise tulemusena lõtvub ka nahk ja võivad tekkida silma alla kotikesed, topeltlõug, näojooned muutuvad raskemaks ja halvemini määratletavaks. Nägu tundub vana mitte niivõrd kortsude, vaid toonuse kaotanud näolihaste tõttu. Kuigi vananemine on normaalne füsioloogiline protsess, soovivad paljud naised ka veidi vanemas eas säilitada noorusliku välimuse. Kosmeetiliste protseduuridega on soovituslik alustada juba ennetavalt, esimeste vananemisilmingute tekkimisel. ULTRATONE™ on tervislik viis, kuidas pinguldada ja tõsta oma näolihaseid ja – nahka ning nn peatada aega ilma radikaalse sekkumiseta. Neuroteadlane Gerta Vrbova: ”Võrreldes ilukirurgiaga on ULTRATONE™ protseduurid palju ohutum ja tervislikum viis, et parandada oma keha väljanägemist ning teha loomulikku facelifti.”

ULTRATONE™ ULTRAHELI

Nooruslikum ja säravam nahk juba peale esimest hooldust! Elustab, toidab, pinguldab ja trimmib nahka. – Vananemisvastase toimega, ideaalne kortsude vähendamiseks (suureneb fibroplastide proteiinide süntees ja kollageeni produktsioon). – Põletikuvastase toimega, vähendab põletikuliste kollete teket, parandab aknelist nahka ja pehmendab armkude (muudab rakusisese kaltsiumi taset= põletikuvastane ja regeneratiivne toime). – Vastavalt näonaha vajadustele valitakse sobiv seerumgeel, mille aktiivained viiakse ultraheli abil sügavamale nahka, garanteerides tulemused rakutasandil! Hooldust on soovituslik teha intensiivkuurina 1-2x nädalas või igakuise hooldusena. Nähtavad tulemused juba pärast esimest hooldust!

ULTRATONE™ MIKROVOOLUD

Unikaalne Ultracell nahka noorendav signaal suurendab aktiivainete imendumist, parandab vereringet ja vähendab tumedaid silmaaluseid. Suurepärane rahustav hoolitsus, mis pinguldab kergelt nahka, et vähendada kortsukesi, peeneid jooni. Ideaalne valik juba siis kui Sind häirivad esimesed kortsukesed silmaümbruses. NB! Sõltuvalt geenidest, nahatüübist ja keskkonnamõjudest (päikesekiirgus) võivad esimesed kortsud tekkida juba 20ndates eluaastates. Sellisel juhul ei pea noore ea tõttu ootama probleemi süvenemist, vaid tasub tegutseda kohe. Nähtavad tulemused juba pärast esimest hooldust!

ULTRATONE™ BIOSTIMULATSIOON

Näolihaseid ja – nahka pinguldav hooldus (facelift). Ilukirurgia alternatiiv!

Kiire ja tõhus treening näolihastele – näojooned muutuvad järk-järgult nooruslikumaks, lõuajoon teravneb, lõtvunud nahk ja lihased saavad tagasi oma toonuse, samuti vähenevad kortsud. Ainus meetod, millega on võimalik töödelda korraga kõiki näolihaseid!! Madalsageduslikke ULTRATONE™ Ultrawave bioimpulsse kasutatakse maailmas laialdaselt tervislikuks ja mugavaks Faceliftiks.

  • Ei traumeeri kudesid ning aitab nahakihte noorendada, stimuleerib kollageeni ja elastiini sünteesi, puhastab naha-aluskudet, toniseerib lõtvunud nahka ja pinguldab lihaseid.
  • Teadusuuringutega on tõestatud, et ULTRATONE™ impulsid kiirendavad tunduvalt rakkude uuenemist. ULTRATONE™ facelift aitab aeglustada vananemisprotsesse ning annab näole noorusliku ja terve välimuse.
  • Vastupidiselt näolihaste harjutustele ei süvenda ULTRATONE™ biostimulatsioon miimikakortsusid.
  • Biostimulatsiooni programm koostatakse vastavalt individuaalsetele vajadustele, arvestades ka kliendi sugu, vanust, näokuju, näonahatüüpi.
  • ULTRATONE™ süsteemi biostimulatsioon on hetkel Eestis kõige uuem ja turvalisem.
  • Hooldusel kasutatava voolu intensiivsust saab reguleerida vastavalt kliendi tundlikkusele.
  • Sobib kõikidele nahatüüpidele ning omab pinguldavat toimet, soovitavalt alates 30-ndast eluaastast igakuise hooldusena. Silmnähtavate vananemisilmingute puhul soovitame intensiivkuuri 1-2x nädalas.

Kas Sa teadsid? ULTRATONE™ biostimulatsiooni kasutatakse väga efektiivselt ka näonärvi halvatusest ehk Belli paralüüsist taastumisel. Nähtavad tulemused juba pärast esimest hooldust! VÄÄRTUSLIKU AJA KOKKUHOID- näo biostimulatsiooni on võimalik nautida samaaegselt kehahooldusega!

Alates 45.eluaastast soovitame komplekset näohooldust, kus kombineerime parimate tulemuste saamiseks ULTRATONE™ biostimulatsiooni, ultraheli ja mikrovoolusid!